Česky
English
nepřihlášen přihlásitzaložit účet

Eshop se sledovací technikou

[icon-222.png]

Pouzdro pro zrušení signálu-odstínění elektromagnetického záření

Kód:m99
Stav: Skladem
Kusů: 3 ks
488 Kč bez DPH
590 Kč s DPH

Pouzdro pro zrušení signálu-Pro odstínění elektromagnetického záření

Velmi lehké a elegantní cordurové pouzdro jehož vnitřní vrstva je z tkaného vodivého materiálu, navrženého speciálně pro účely odstínění rádiového záření. Jakýkoli předmět uzavřený v pouzdře je spolehlivě ochráněn před nežádoucími elektromagnetickými vlivy okolí. Rozměry pouzdra jsou dostatečné pro přenášení nejpoužívanějších předmětů, které jsou na el.mag. záření citlivé jako jsou platební karty, ID karty využívající magnetický proužek, za jistých okolností jsou v ohrožení i nevyvolané filmy a nosiče digitálních dat - flash karty, flash disky a USB klíčenky.

Stejně tak jako je elektromagnetickým vlnám zabráněno dostat se dovnitř, je znemožněna i rádiová komunikace přístroje uvnitř pouzdra uzavřenému. Na mobilní telefon uvnitř se nedovoláte a stejně tak přístroj sám není do okolí předat žádné informace. Týká se to přístrojů pracujících ve všech používaných radiokomunikačních pásmech: WiFi, GPS, GSM, UMTS, DCS, CDMA, DECT apod. Jestliže vás sžírá myšlenka, že vás snad někdo může odposlouchávat přes mobilní telefon, po zavření přístroje do pouzdra můžete být klidní. Navíc vás telefon zcela jistě nevyruší zvoněním bez toho, že byste jej museli vypínat.

Pouzdro pohltí až 99,9% rádiového záření a dosahuje tak útlumu cca 90dB. Účinky těžších záření typu rentgenových skenerů jsou rovněž redukovány. Z těchto důvodů je pouzdro ideální pro bezpečné cestování cestování s kreditními kartami, paměťovými médii a filmy zejména do dalekých končin. Nikdy nevíte kolik bezpečnostních skenerů projdete, kolem jakých zařízení se bude pohybovat váš kufr při odbavení a vůbec jakému elektromagnetickému smogu budou vaše věci vystaveny. Pokud chcete pouzdro využít pro mobilní telefon, je vybaveno dvěma chlopněmi - jednou není uzavřena stínícím materiálem (telefon je normálně funkční) a po přesunutí do druhé je rázem síti nedostupný bez nutnosti vypnutí.

Délka: 180mm
Šířka: 100mm

 

1x pouzdro pro zrušení signálu